Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Struktūrinės investavimo priemonės
Verslui Taupymas ir investavimas Struktūrinės investavimo priemonės
Struktūrinės investavimo priemonės
Investuosite pinigus į su akcijomis arba obligacijomis susietą turtą, o pasibaigus terminui – atsiimsite indėlį su palūkanomis, jeigu pasirinkto turto vertė rinkoje užaugs.
Struktūrinių investavimo priemonių nauda
Investicijos į su finansinėmis priemonėmis susietas obligacijas ar indėlius geriausiai tinka tokiems investuotojams, kurie:
  • tikisi uždirbti daugiau, negu banko mokamos palūkanos už terminuotus indėlius, bet nenori prisiimti rizikos prarasti dalį investuoto kapitalo dalies;
  • yra pasiryžę išlaikyti struktūrinę obligaciją ar struktūrinį indėlį iki termino pabaigos.
Prekyba struktūrinėmis investavimo priemonėmis
Nepaisydamas, kaip kis finansinio turto vertė per visą terminą, bankas užtikrina, kad su finansinėmis priemonėmis susietos obligacijos ar indėlio termino pabaigoje grąžins 100 proc. investuotos sumos.
Jei klientas nutraukia sutartį prieš termino pabaigą, gali būti, kad klientui bus išmokėta mažesnė nei pradinė investuota suma.
 
Prieš priimdami sprendimą investuoti, įvertinkite visus rizikos veiksnius, susijusius su šio tipo finansinėmis priemonėmis.
Įkainiai
Nuosavybės vertybinių popierių pirkimas/pardavimas
Vertybinių popierių sąskaitos tvarkymas
Kitos paslaugos
Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką
Struktūrinių investavimo priemonių vertė gali tiek kilti, tiek kristi. Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos, finansinės naudos galima negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė struktūrinių investavimo priemonių grąža nėra patikimas ateities grąžos rodiklis. Investicijas į užsienio struktūrines investavimo priemonių rinkas veikia ir užsienio valiutos kurso pokyčiai, kas gali tiek teigiamai, tiek neigiamai lemti struktūrinių investavimo priemonių vertę. Ši informacija nėra investavimo rekomendacija, pasiūlymas ar raginimas pirkti, parduoti, keisti, arba laikyti konkrečias struktūrines investavimo priemones.
 
Ar šis investavimo būdas atitinka jūsų poreikius?
Rinktis kitą Investuoti
Turite klausimų?
Skambinkite 1636