Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Periodinis investavimas
Verslui Taupymas ir investavimas Periodinis investavimas
Periodinis investavimas
Jūsų nustatytą sumą bankas Jūsų pageidaujamu periodiškumu investuos į Jūsų pasirinktus investicinius fondus.
Per ilgą laiką daugiau uždirbama ir mažiau rizikuojama. Rekomenduojame reguliariai investuoti bent penkerius metus. Net investuojant mažomis sumomis, per ilgą laiką galima sukaupti ženklią sumą.

 
Privalumai
  • Mažiausia investavimo suma – 0,29 €. Jums nereikia vienu kartu investuoti daug pinigų.
  • Investuojama tik tada, kai norite ar galite. Periodiškumą pasirenkate Jūs, o tuo atveju, kai pinigų sąskaitoje nėra, investuosime kitą Jūsų pasirinktą kartą. Už praleistą laikotarpį mokėti nereikės.
  • Daug investavimo galimybių – galite rinktis investicinius fondus, kurie investuoja skirtinguose regionuose ir sektoriuose. Į daugelį iš jų galima investuoti mažesnėmis kaip 30 eurų sumomis.
  • Nebūtina investavimo patirtis ir žinios – pasirinkti tinkamą fondą Jums padės banko licencijuoti investicijų konsultantai, o investavimo procesas vyksta automatiškai.
  • Labai patogu: Jums užsisakius periodinio investavimo paslaugą, fondų vienetus perka bankas, o savo investicijų vertės pokyčius galite stebėti internetu – „Danske eBanke“.
Periodinio investavimo paslauga papildomai neapmokestinama. Viešai platinamiems investiciniams fondams taikomus mokesčius rasite Investicinių fondų mokesčių skiltyje. Apie neviešai platinamus investicinius fondus informaciją suteiksime banko skyriuje.
Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką
Fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi. Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos, finansinės naudos galima negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė fondo vieneto grąža nėra patikimas ateities grąžos rodiklis. Investicijas į užsienio fondo vienetų rinkas veikia ir užsienio valiutos kurso pokyčiai, kas gali tiek teigiamai, tiek neigiamai lemti fondo vieneto vertę. Ši informacija nėra investavimo rekomendacija, pasiūlymas ar raginimas pirkti, parduoti, keisti, arba laikyti konkrečius fondo vienetus.
 
 
Ar šis investavimo būdas atitinka jūsų poreikius?
Rinktis kitą Noriu investuoti
Turite klausimų?
Skambinkite 1636