Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Biržoje prekiaujami fondai
Verslui Taupymas ir investavimas Biržoje prekiaujami fondai
Biržoje prekiaujami fondai (ETF)
ETF (angl. exchange traded fund) – fondai, kurių vienetais, kaip ir akcijomis yra prekiaujama biržose.
Informacija prekiaujantiems
Biržoje prekiaujamų fondų pavedimams taikomi tie patys investicinių paslaugų įkainiai, kaip ir pavedimams dėl akcijų prekybos atitinkamoje biržoje.
Be pirkimo ir pardavimo pavedimų, klientas bankui gali pateikti ir pavedimą pervesti biržoje prekiaujamus fondus apskaityti kitam vertybinių popierių sąskaitų tvarkytojui.
 
Prieš priimdami sprendimą investuoti, įvertinkite visus rizikos veiksnius, susijusius su šio tipo finansinėmis priemonėmis.
Įkainiai
Nuosavybės vertybinių popierių pirkimas/pardavimas
Vertybinių popierių sąskaitos tvarkymas
Kitos paslaugos
Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką
Biržoje prekiaujamų fondų vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi. Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos, finansinės naudos galima negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė biržoje prekiaujamų fondų vieneto grąža nėra patikimas ateities grąžos rodiklis. Investicijas į užsienio biržose prekiaujamų fondų vienetų  rinkas veikia ir užsienio valiutos kurso pokyčiai, kas gali tiek teigiamai, tiek neigiamai lemti biržoje prekiaujamų fondų vieneto vertę. Ši informacija nėra investavimo rekomendacija, pasiūlymas ar raginimas pirkti, parduoti, keisti, arba laikyti konkrečius biržoje prekiaujamų fondų vienetus.
 
Ar šis investavimo būdas atitinka Jūsų poreikius?
Rinktis kitą Prekiauti fondais
Turite klausimų?
Skambinkite 1636