Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - MasterCard Business
Verslui Kasdienės paslaugos Kortelės MasterCard Business
MasterCard Business
Įmonės kortelė skirta verslo kelionėms visame pasaulyje ir kasdieninėje veikloje. Viena sąskaita su kredito limitu, atskiros kortelės darbuotojams ir išsami mėnesio ataskaita.
Privalumai
Savo verslo klientams rekomenduojame „MasterCard Business“ – prestižo ir praktiškumo derinį. Ši kortelė skirta įmonėms, aktyviai veikiančioms ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
 
„MasterCard Business“ privalumai:
 
Su šia kortele paprasta atsiskaityti restoranuose, išsinuomoti automobilį, užsisakyti lėktuvo bilietus arba viešbučio kambarį bei atsiskaityti vienoje iš daugiau kaip 25 milijonų korteles priimančių įmonių visame pasaulyje.
Patogi ir paprasta įmonės sąskaitų apskaita:„Danske Bank“ įgaliotiems įmonės darbuotojams išduoda korteles, susietas viena mokėjimo kortelių sąskaita, o išlaidos mėnesio ataskaitoje nurodomos kiekvienai išduotai kortelei. Kortelių turėtojai gali naudotis įmonės mokėjimo kortelių sąskaitai suteiktu kredito limitu. Kortelių išlaidoms padengti tereikia atlikti vieną mokėjimo pavedimą. Beje, išlaidas galite padengti automatiškai iš įmonės sąskaitos.
 
 
Kaip įsigyti „MasterCard Business“?
Mokėjimo kortelę (-es) gauti ir atsidaryti sąskaitą gali Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių ūkio subjektai banko klientų aptarnavimo padaliniuose susipažinę su kortelių išdavimo ir tvarkymo sąlygomis, užpildę prašymą išduoti mokėjimo kortelę „MasterCard Business“ įmonės nurodytiems atstovams bei pateikę atitinkamus dokumentus, reikalingus įmonės sąskaitai banke atidaryti.
 
Jei Jūs jau esate „Danske Bank“ klientas – tiesiog kreipkitės į savo sąskaitos tvarkytoją.
 
Papildomi dokumentai kredito limitui gauti
Įkainiai
Kortelės išdavimas ir aptarnavimas
Grynųjų pinigų išmokėjimas
Grynųjų pinigų įnešimas
Dienos/mėnesio atliekamų operacijų su kortelėmis limitai**
Atsiskaitymo dokumentų pateikimo mokesčiai ***
Kitos sąlygos
Saugus atsiskaitymas internetu
Siekdami užtikrinti Jūsų atsiskaitymų internete saugumą, įdiegėme tarptautinį saugumo įrankį, padedantį apsisaugoti nuo neteisėto Jūsų kortelės panaudojimo. MasterCard® SecureCode™  ženklu pažymėtose interneto parduotuvėse prieš atsiskaitant už prekes ar paslaugas, Jūsų bus paprašyta suvesti tik Jums žinomą kortelės saugos kodą.

Naudinga informacija: Daugiau apie MasterCard SecureCode programą.
 
Kaip tai veikia
Kaip vyksta atsiskaitymo internetu procesas
Ką svarbu žinoti apie Saugos kodą?
Atsiskaitymų užsienyje prevencija
Jūsų pinigų saugumas mums svarbiausias
Įdiegėme mokėjimo kortelių apsaugos sistemą, kuri padės išvengti neteisėtų atsiskaitymų užsienyje ir užsienyje registruotose interneto parduotuvėse.
 
Ribojame nesaugius atsiskaitymus
Kasdien stebime elektroninius atsiskaitymus užsienio valstybėse ir, atsižvelgdami į ekonominės, politinės situacijos pokyčius, padažnėjusius neteisėtus atsiskaitymus ar duomenų vagystes, ribojame atsiskaitymą tam tikrų šalių elektroninėje erdvėje.
 
Ribojimų mastas priklauso nuo galimos rizikos. Tarkime, gali būti draudžiama išsiimti grynųjų pinigų iš bankomatų, atsiskaityti kortele tose parduotuvėse, kuriose nereikia įvesti PIN kodo, ar atsiskaityti internete.
Šalių, kuriose ribojami elektroniniai atsiskaitymai, sąrašas
Informuokite mus apie planuojamas keliones
Būkite dėmesingi
Turite klausimų?
Skambinkite 1636