Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Danske eDokumentai
Verslui Kasdienės paslaugos Bankas internete Danske eDokumentai
Dokumentais su banku apsikeisite iš savo darbo vietos
Dokumentais su banku apsikeisite iš savo darbo vietos
Jums ne tik nereikės atvykti į banką, visus dokumentus ir jų pasirašymo eigą matysite savo „Danske eBanke“.
 
Nereikia papildomos programinės įrangos
Nereikia papildomos programinės įrangos
Dokumentai pateikiami PDF formatu, tad jums nereikės specialios programinės įrangos. Dokumentus peržiūrėti bei pasirašyti galėsite ir savo išmaniajame telefone ar planšetėje.
Dokumentus bankui galėsite pateikti ir patys
Dokumentus bankui galėsite pateikti ir patys
Galėsite pasirašyti ne tik banko pateiktus dokumentus, bet ir patys siųsti paraiškas ar perduoti įmonės finansines ataskaitas.
Dokumentus pasirašyti gali ir asmenys, neturintys „Danske eBanko“
Dokumentus pasirašyti gali ir asmenys, neturintys „Danske eBanko“
Jei įmonės dokumentus turi pasirašyti keli asmenys, tai galės padaryti ir jie, net ir neturėdami „Danske eBanko“ prieigos. Tam sukurta atskira e. dokumentų pasirašymo erdvė.
 
Nuo šiol dokumentais apsikeiskime elektroniniu būdu. Tam jums tereikia turėti galiojantį elektroninį parašą. Dokumentus pasirašyti galėsite naudodami tiek stacionarųjį, tiek mobilųjį e. parašą.
 
Paprasta patiems pateikti dokumentus
 • „Danske eBanke“ pasirinkite, kokius dokumentus norite pateikti ir juos įkelkite.
 • Įkeltus dokumentus pasirašykite e. parašu.
 • Jei dokumentą turi pasirašyti keli asmenys, informuokite juos.
 • Pasirašytus dokumentus vieno mygtuko paspaudimu pateikite bankui.
 • Stebėkite dokumentų apdorojimo eigą.
 • Bankui patvirtinus dokumentus, apie tai gausite pranešimą „Danske eBanke“.
 • Patvirtintus dokumentus atsisiųskite ir išsisaugokite.
Pasirašykite banko pateiktus dokumentus
 • „Danske eBanke“ gavę banko pranešimą apie įkeltus dokumentus, juos peržiūrėkite skiltyje „eDokumentai“.
 • Dokumentus pasirašykite e. parašu.
 • Stebėkite dokumentų apdorojimo eigą.
 • Bankui patvirtinus dokumentus, apie tai gausite pranešimą „Danske eBanke“.
 • Patvirtintus dokumentus atsisiųskite ir išsisaugokite.
Dokumentų saugojimas
Pasirašydami elektroninius dokumentus „Danske eDokumentai“ sistemoje, galite juos išsisaugoti PDF formato byloje. Kaip ir popieriuje pasirašyta sutartis ar kitas dokumentas, elektroninė byla taip pat yra labai svarbi ir turi būti tinkamai saugoma.
 1. Paprasčiausias būdas išsaugoti elektroninį dokumentą yra kompiuteryje. Tačiau svarbu nepamiršti, kad elektroniniai dokumentai taip pat gali būti prarasti, pvz., sugedus jūsų kompiuterio kietajam diskui, vagystės atveju praradus patį kompiuterį ir pan. Tad jei pasirinkote elektroninius dokumentus saugoti tokiu būdu, nepamirškite reguliariai atsargines jų kopijas išsaugoti kitose laikmenose.
 2. Patikimesnis ir saugesnis būdas laikyti elektroninius dokumentus – saugoti juos, pvz., įmonės vidiniame tinkle (angl. intranet). Įmonės, turinčios kiek didesnį IT ūkį, dažniausiai turi savo infrastruktūrą, kuri apima tinklus ir serverius, apsaugotus nuo įsilaužimo, duomenų vagystės ar praradimo. Įvairios technologijos užtikrina atsarginių kopijų darymo automatizavimą, duomenų vientisumo tikrinimą, greitą jų atkūrimą ir pan.
 3. Jei įmonė neturi savo IT infrastruktūros, tokią paslaugą galima įsigyti iš duomenų centrų ir debesijos paslaugas teikiančių įmonių. Jūsų duomenys (tame tarpe ir elektroniniai dokumentai) bus patikimai saugomi.
 4. Dar viena alternatyva – archyvavimo paslaugas teikiančios įmonės. Jos apima popierinių dokumentų saugojimą bei archyvavimą, tačiau, dažnu atveju, savo paslaugų krepšelyje turi ir dokumentų skaitmenizavimo ar elektroninių dokumentų saugojimo paslaugas.
 5. Neabejotinai patogiausia ir funkcionaliausia priemonė dirbti su elektroniniais dokumentais ir juos saugoti  – specializuotos dokumentų valdymo sistemos. Tokios sistemos, be gausybės kitų darbą palengvinančių ir paspartinančių funkcijų, beveik visuomet turi archyvavimo funkciją. Tokių sistemų pasirinkimas gana platus.
 SVARBU: kokį sprendimą elektroninių dokumentų saugojimui bepasirinktumėte, būtinai pasikonsultuokite su savo įmonės IT specialistais arba nepriklausomais IT konsultantais.

Atsisiųskite dokumentų saugojimo atmintinę čia
 
Turite klausimų?
Skambinkite 1636