Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Bankas internete
Verslui Kasdienės paslaugos Bankas internete
Elektroninė bankininkystė
Turite rūpesčių naudodamiesi „Danske eBanku“, atsirado kitokių klausimų? Skambinkite Lietuvoje trumpuoju numeriu 1636, jei esate užsienyje, skambinkite +370 5 215 6666.
Privalumai
 • Nereikia eiti į banką – kasdienes operacijas galite atlikti tiesiog savo darbo vietoje, namuose ar interneto kavinėje ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais.
 • „Danske eBankas“ pinigines operacijas atlieka iš karto realiuoju laiku. Jei asmuo, kuriam pervedate pinigus, yra „Danske Bank“ klientas, pavedimą jis gaus iš karto; jei kito banko klientas – operacijos operatyvumas priklausys nuo jo banko.
 • Taupote ne tik savo laiką, bet ir pinigus: operacijos, atliktos „Danske eBanku“, yra pigesnės nei banko klientų aptarnavimo padaliniuose.
 • „Danske eBanku“ galite susikurti banką, kuris Jums patinka: pasirinkti, kokias sąskaitas norite arba nenorite matyti, sąskaitas pervadinti patinkančiais pavadinimais, pasirinkti puslapį, kurį norėtumėte matyti atėję į „Danske eBanką“.
 • „Danske eBanko“ informacijos ir operacijų saugumui užtikrinti naudojamos patikrintos technologijos. Būdami „Danske eBanko“ klientu, naudositės kelių lygių kodavimo sistema.
 
Ką galima daryti „Danske eBanku“?
 • Sužinoti savo sąskaitų ir banko kortelių likučius;
 • peržiūrėti bei išsispausdinti reikalingus išrašus;
 • sumokėti įvairius mokesčius bei įmokas;
 • atlikti lėšų pervedimus į kitus Lietuvos ir užsienio bankus;
 • sudaryti įvairių rūšių sutartis (indėlio, tiesioginio debeto, pastovių mokėjimų ir kt.);
 • pirkti bei parduoti valiutą;
 • peržiūrėti kreditų grafikus;
 • atlikti ir daugiau kitų naudingų veiksmų.
 
Kaip tapti „Danske eBanko“ vartotoju?
Žingsnis
Pavadinimas
1 Žingsnis
Atvykite į „Danske Bank“ klientų aptarnavimo padalinį (turėkite asmens dokumentą).
2 Žingsnis
Pasirašykite „Danske eBanko“ sutartį.
3 Žingsnis
Pasirašydami sutartį, galite užregistruoti keletą asmenų, kurie naudosis „Danske eBanku“, ir suteikti jiems skirtingas vartotojo teises.
„Danske eBanko“ saugumo užtikrinimas
Būkite atidūs. Piktavalių asmenų bandymai išvilioti iš žmonių konfidencialią informaciją, susijusią su banko sąskaitomis, eBanko prisijungimo kodais, mokėjimo kortelėmis, slaptažodžiais ir pan., kartas nuo karto suaktyvėja.
Dar kartą primename, kad bankas niekuomet neprašo savo klientų internetu atskleisti jokių konfidencialių duomenų. Atminkite, kad prireikus „Danske Bank“ darbuotojai pakvies Jus apsilankyti artimiausiame banko padalinyje, bet niekada neprašys atskleisti Jūsų slaptažodžio telefonu, el. paštu ar kitais būdais.
 
„Danske Bank“, suprasdamas šiuolaikinių technologijų poveikį mus supančiai aplinkai, nuolat investuoja lėšų į informacijos apsaugą. Todėl šiandien banko teikiamos elektroninės bankininkystės paslaugos „Danske eBankas“ ir „Danske SMS bankas“ išsiskiria itin aukštu saugumo lygiu atitinkančiu visus šiuolaikinius reikalavimus.
„Danske eBanko“ vartotojas – saugus vartotojas
Naudingi patarimai, kaip likti budriam ir nepasiduoti psichologiniam spaudimui
Naudingi patarimai, kaip apsaugoti savo kompiuterinę įrangą
Naudingi patarimai bevielio tinklo (WLAN) apsaugai užtikrinti
Kaip taisyklingai naudotis „Danske eBanku“
Kaip užtikrinamas Danske eBanko saugumas?
Skaitmeninio paso (sertifikato) patikrinimas
Naudingi patarimai kaip išsaugoti privatumą internete
Naujos naršyklių versijos užtikrina didesnį privatumą internete
Slaptažodžių generatoriaus naudojimas
 
„Danske eBanko“ slaptažodžių generatorius – aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkantis, vartotoją „Danske eBanko“ sistemoje identifikuojantis įrenginys, užtikrinantis neribotą skirtingų slaptažodžių kiekį.
 
 
 
 
 • Naudodamiesi „Danske eBanko“ slaptažodžių generatoriumi būsite visapusiškai apsaugoti nuo prisijungimo slaptažodžių vagystės (angl. phishing).
 • „Danske eBanko“ slaptažodžių generatorius yra mokamas. Daugiau informacijos apie šiuo metu galiojančius įkainius rasite čia.
 
 
Įkainiai
Danske eBankas
Danske mBankas
Elektroninė prekyba
Jei naudojatės „Danske eBanku“, neišeidami iš namų turite galimybę įsigyti prekių ar paslaugų Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.
Greita, paprasta ir patogu
Kaip už internetu įsigytas prekes sumokėti Danske eBanku?
Ką daryti, jei norite atsiskaityti internetu?
Turite klausimų?
Skambinkite 1636