Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Struktūrinės investavimo priemonės
Privati bankininkystė Taupymas ir investavimas Struktūrinės investavimo priemonės
Struktūrinės investavimo priemonės
Investuokite į turtą, susietą su akcijomis arba obligacijomis susietą, o pasibaigus terminui atsiimkite indėlį su palūkanomis, jeigu pasirinkto turto vertė rinkoje užaugs.
Kada man verta rinktis struktūrines investavimo priemones?
  • Jei tikitės uždirbti daugiau, nei banko mokamos palūkanos už terminuotus indėlius, bet nenorite prisiimti rizikos prarasti dalį investuoto kapitalo dalies,
  • Jei esate pasiryžę išlaikyti struktūrinę obligaciją ar struktūrinį indėlį iki termino pabaigos.
Prekyba struktūrinėmis investavimo priemonėmis
Nepaisant to, kaip kis finansinio turto vertė per visą terminą, užtikriname, kad su finansinėmis priemonėmis susietos obligacijos ar indėlio termino pabaigoje grąžinsime 100 proc. investuotos sumos.
 
Jei nutrauksite sutartį prieš termino pabaigą, gali būti, kad išmokėsime mažesnę sumą, nei investavote.
 
Prieš priimdami sprendimą investuoti, įvertinkite visus rizikos veiksnius, susijusius su šio tipo finansinėmis priemonėmis.
Įkainiai
Nuosavybės vertybinių popierių pirkimas/pardavimas
Vertybinių popierių sąskaitos tvarkymas
Kitos paslaugos
Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką
Struktūrinių investavimo priemonių vertė gali tiek kilti, tiek kristi. Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos, finansinės naudos galima negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė struktūrinių investavimo priemonių grąža nėra patikimas ateities grąžos rodiklis. Investicijas į užsienio struktūrines investavimo priemonių rinkas veikia ir užsienio valiutos kurso pokyčiai, kas gali tiek teigiamai, tiek neigiamai lemti struktūrinių investavimo priemonių vertę. Ši informacija nėra investavimo rekomendacija, pasiūlymas ar raginimas pirkti, parduoti, keisti, arba laikyti konkrečias struktūrines investavimo priemones.
 
Turite klausimų?
Skambinkite 1636