Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Periodinis investavimas
Privati bankininkystė Taupymas ir investavimas Periodinis investavimas
Periodinis investavimas
Pasirinkite, kokią sumą ir kaip dažnai pervesti į Jūsų pasirinktus investicinius fondus. Atliksime tai automatiškai.
 
Per ilgą laiką uždirbama daugiau, o rizikuojama mažiau. Reguliariai investuokite bent penkerius metus – net įnešdami mažas sumas, per ilgą laiką sukaupsite didelę sumą.
Kodėl verta?
  • Mažiausia investavimo suma – 0,29 €. Jums nereikia vienu kartu investuoti daug pinigų.
  • Investuojama tik tada, kai norite ar galite. Pasirinkite periodiškumą. Jei pinigų sąskaitoje neturėsite, investuosime kitą Jūsų pasirinktą kartą. Už praleistą laikotarpį mokėti nereikės.
  • Daug investavimo galimybių – rinkitės į skirtingus regionus bei sektorius investuojančius viešai platinamus investicinius fondus arba neviešai platinamus investicinius fondus, apie kuriuos informaciją suteiksime banko skyriuje.
  • Nebūtina investavimo patirtis ir žinios – licencijuoti investicijų konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamą fondą, o investavimo procesas vyks automatiškai.
  • Labai patogu. Kai užsisakysite periodinio investavimo paslaugą, pirksime fondų vienetus. Savo investicijų vertės pokyčius galėsite stebėti „Danske eBanke“.
Periodinio investavimo paslauga papildomai neapmokestinama. Viešai platinamiems investiciniams fondams taikomus mokesčius rasite Investicinių fondų mokesčių skiltyje. Apie neviešai platinamus investicinius fondus informaciją suteiksime banko skyriuje.
Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką
Fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi. Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos, finansinės naudos galima negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė fondo grąža nėra patikimas ateities grąžos rodiklis. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia ir užsienio valiutos kurso pokyčiai, kas gali tiek teigiamai, tiek neigiamai lemti fondo vienetų vertę. Ši informacija nėra investavimo rekomendacija, pasiūlymas ar raginimas pirkti, parduoti, keisti, arba laikyti konkrečių investicinių fondų vienetus. Prieš investuojant į konkretų investicinį fondą rekomenduojame susipažinti su jo prospektu, pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu bei taisyklėmis, kuriuos galite rasti www.danskeinvest.lt ir www.danskebank.lt/fondai.
Turite klausimų?
Skambinkite 1636