Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - Danske Invest 2020 Fund G (FI)
Privati bankininkystė Taupymas ir investavimas Investiciniai fondai ir kryptys Fondų rezultatai Danske Invest 2020 Fund G (FI)
Danske Invest 2020
Periodas nuo
iki

Fondo rezultatai
Apskaitos vieneto vertės pokytis
Pagrindinė informacija
Fondas
Danske Invest 2020 Fund G (FI)
Paskutinė kaina
1.71418000 (2017-11-21)
Valiuta
EUR
Pirkimo mokestis
1.00%
Išpirkimo mokestis
1.00%
Keitimo mokestis
1.00%
Einamieji mokesčiai
2.03%
Morningstar reitingas 2015.12.31
raiting
Fondo valdytojas
Danske Capital, Danske Bank
Fondo valdytojo puslapis
Tipas
Sprendimo
Fondo administratorius
Danske Invest Fund Management Ltd.
Minimali investicija
30 EUR
Minimali suma, investuojant periodiškai
30 EUR
  Atsisiųsti apskaitos vienetų kainų archyvą »
Pagrindiniai fondo rizikos veiksniai
Pagrindiniai fondo rizikos veiksniai – akcijų rizika, rinkos rizika ir užsienio valiutos kurso rizika. Kadangi fondas investuoja savo turtą į akcijų rinkas, fondo vertė gali smarkiai svyruoti dėl rinkos sąlygų. Fondas taip pat gali investuoti i vertybinius popierius nenominuotus eurais, tokiu atveju fondo investicijas gali paveikti užsienio valiutos kurso rizika.
 
Daugiau informacijos apie investavimo tikslus, politiką bei riziką rasite pagrindinės informacijos investuotojams dokumente.
 
Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką
Fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi. Investuodami Jūs prisiimate ir su investavimu susijusią riziką. Investicijos gali būti ir pelningos, ir nuostolingos, finansinės naudos galima negauti, galima prarasti dalį ar net visą investuotą sumą. Istorinė fondo grąža nėra patikimas ateities grąžos rodiklis. Fondo investicijas į užsienio rinkas veikia ir užsienio valiutos kurso pokyčiai, kas gali tiek teigiamai, tiek neigiamai lemti fondo vienetų vertę. Ši informacija nėra investavimo rekomendacija, pasiūlymas ar raginimas pirkti, parduoti, keisti, arba laikyti konkrečių investicinių fondų vienetus. Prieš investuojant į konkretų investicinį fondą rekomenduojame susipažinti su jo prospektu, pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu bei taisyklėmis, kuriuos galite rasti www.danskeinvest.lt ir www.danskebank.lt/fondai.
Turite klausimų?
Skambinkite 1636