Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - MasterCard Gold
Privati bankininkystė Kasdienės paslaugos Kortelės Kredito kortelės MasterCard Gold
MasterCard Gold
Kartu su šia prestižine kortele gausite kelionių draudimą su didesne rizikos norma laisvalaikiui ir „Priority Pass“ kortelę.
Pagrindinės sąlygos
Amžius: Ne jaunesnis kaip 21 metų asmuo, atidarantis banko sąskaitą.
Pajamos: Asmuo turi būti dirbantis arba gauti pastovias pajamas.
Reikalingi dokumentai: LR piliečiui – pasas ar asmens tapatybės kortelė. Ne LR piliečiai turi papildomai pateikti LR Migracijos tarnybos išduotą leidimą nuolat arba laikinai gyventi Lietuvoje, kurio galiojimas yra ilgesnis už kredito kortelės galiojimo laikotarpį.
Beprocentis nuolatinis kredito limitas
Beprocentis kredito limitas
Su periodiniais mokėjimais              
Kredito limitas suteikiamas 2 metams, panaudotą kredito limitą padengiant iki paskutinės kredito limito galiojimo datos. Kredito limitui nustatytas atsinaujinantis 45 kalendorinių dienų nemokamų palūkanų periodas.
Palūkanos pradedamos skaičiuoti nuo 46 kredito limito lėšų panaudojimo dienos ir skaičiuojamos iki kredito limito padengimo dienos. Visiškai padengus panaudotą kredito limitą ir jį panaudojant pakartotinai, 45 dienų nemokamų palūkanų periodas nustatomas iš naujo.
Padidintos rizikos kelionių draudimas
Įsigiję kredito kortelę nemokamai būsite apdrausti draudimo bendrovės „If“ kelionių užsienyje draudimu. Draudimas galioja nuo kortelės išdavimo dienos iki jos galiojimo pabaigos.
 
Kortelės turėtojai draudžiami:
 
Draudimo
apsaugos sąlyga
Draudimo
suma 
Franšizė
Būtinoji medicininė pagalba
70 000 EUR
Netaikoma
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (mirties ir neįgalumo rizikoms)
14 500 EUR
Netaikoma
Kelionės išlaidos
1 000 EUR
50 EUR
Bagažas
1 000 EUR
25 EUR
Bagažo vėlavimas
150 EUR
25 EUR
Kelionės vėlavimo draudimas
500 EUR
4 val.
Civilinė atsakomybė
25 000 EUR 
100 EUR
 
Galiojimas
  • Draudimo apsauga galioja pagrindinės kortelės turėtojui (Apdraustasis) jei jam ne daugiau kaip 75 metai, taip pat kartu su juo keliaujantiems jo šeimos nariams: sutuoktiniui (arba ne mažiau kaip vienerius metus neįregistravus santuokos bendrai gyvenančiam ir bendrą ūkį vedančiam asmeniui ar sugyventiniui) ir vaikams ar įvaikiams iki 18 metų amžiaus.
  • „Visa Gold“, „MasterCard Gold“ ir „MasterCard Platinum“ kortelių turėtojams galioja draudimas, užsiimant padidintos rizikos laisvalaikio praleidimo forma.
  • Papildomos kredito kortelės turėtojams draudimo apsauga negalioja.
  • Draudimo apsauga negalioja, jei nėra sumokėtas kredito kortelės įkainiuose nustatytas metinis sąskaitos tvarkymo mokestis.
  • Draudimo apsauga vienos kelionės į užsienį metu galioja ne ilgiau kaip 30 kalendorinių dienų, per 1 kortelės galiojimo metus – ne ilgiau kaip 90 dienų.
  • Įvykus kelionės vėlavimo draudžiamajam įvykiui, kompensacija mokama už kiekvieną kelionės atidėjimo valandą po 40 EUR, pradedant skaičiuoti nuo penktos vėlavimo valandos, tačiau ne ilgiau kaip iki kelionės atšaukimo ir neviršijant bilieto kainos ar draudimo sumos.
  • Draudimo apsauga galioja draudiminiams įvykiams, atsitikusiems bet kurioje pasaulio šalyje, išskyrus Lietuvos Respubliką bei šalį, kurioje Apdraustasis nuolat gyvena (jei Lietuvos Respublika nėra nuolatinė Apdraustojo gyvenamoji vieta), jei Apdraustasis nuolat gyvena ne Lietuvos Respublikoje.
  • Jei Apdraustasis turi kelias „Danske Bank“ korteles, laikoma, kad jis yra apdraustas tik vienu didžiausią draudimo apsaugos apimtį suteikiančiu draudimo variantu.
  • Atsitikus draudiminiam įvykiui, Apdraustasis arba jo atstovas privalo nedelsdamas apie tai pranešti draudimo bendrovei „If“ telefonu +370 5 210 8925.
Papildoma informacija
Kartu su kortele gausite
„Priority Pass“ kortelė
Įkainiai
Su kelionių draudimu
Kortelės išdavimas ir aptarnavimas
Mėnesio ataskaitos pateikimas
Grynųjų pinigų išmokėjimas
Grynųjų pinigų įnešimas
Dienos/ mėnesio atliekamų operacijų su kortelėmis limitai**
Atsiskaitymo dokumentų pateikimo mokesčiai***
Kitos sąlygos
Priority Pass kortelė*****
Kredito kortelių kredito limitai
Atsiskaitymų užsienyje prevencija
Jūsų pinigų saugumas mums svarbiausias
Įdiegėme mokėjimo kortelių apsaugos sistemą, kuri padės išvengti neteisėtų atsiskaitymų užsienyje ir užsienyje registruotose interneto parduotuvėse.
 
Ribojame nesaugius atsiskaitymus
Kasdien stebime elektroninius atsiskaitymus užsienio valstybėse ir, atsižvelgdami į ekonominės, politinės situacijos pokyčius, padažnėjusius neteisėtus atsiskaitymus ar duomenų vagystes, ribojame atsiskaitymą tam tikrų šalių elektroninėje erdvėje.
 
Ribojimų mastas priklauso nuo galimos rizikos. Tarkime, gali būti draudžiama išsiimti grynųjų pinigų iš bankomatų, atsiskaityti kortele tose parduotuvėse, kuriose nereikia įvesti PIN kodo, ar atsiskaityti internete.
Šalių, kuriose ribojami elektroniniai atsiskaitymai, sąrašas
Informuokite mus apie planuojamas keliones
Būkite dėmesingi
Saugus atsiskaitymas internetu
Siekdami užtikrinti Jūsų atsiskaitymų internete saugumą, įdiegėme tarptautinį saugumo įrankį, padedantį apsisaugoti nuo neteisėto Jūsų kortelės panaudojimo. MasterCard® SecureCode™ ženklu pažymėtose interneto parduotuvėse prieš atsiskaitant už prekes ar paslaugas, Jūsų bus paprašyta suvesti tik Jums žinomą kortelės saugos kodą.
 
Kaip tai veikia
Kaip vyksta atsiskaitymo internetu procesas
Ką svarbu žinoti apie Saugos kodą?
Dažniausiai užduodami klausimai
Kaip nustatyti kortelių operacijų limitus?
Kaip užblokuoti kortelę?
Ką daryti pamiršus PIN kodą?
Ar galiu pasikeisti kortelės PIN kodą į sau geriau įsimenamą?
Aš praradau kortelę (iš manęs ją pavogė, aš ją pamečiau). Ką daryti?
Sulaužiau kortelę (kortelė išsimagnetino). Ką daryti?
Mano kortelė užstrigo bankomate. Ką daryti?
Mėnesio ataskaitoje pastebėjau netikslumų. Į ką kreiptis?
Kokią didžiausią grynųjų pinigų sumą galiu išimti iš kortelės sąskaitos?
Kaip sužinoti kortelės sąskaitos likutį?
Kokiomis mokėjimo kortelėmis galiu atsiskaityti interneto parduotuvėse?
Atsiskaitant internete mane nukreipia į „Danske Bank“ langą ir prašo suvesti papildomą saugos kodą. Kas tai ir kaip jį galiu sužinoti?
Mano kortelėje nurodytas jos galiojimo pabaigos mėnuo. Kurią šio mėnesio dieną kortelė baigs galioti?
Turite klausimų?
Skambinkite 1636