Noriu matyti šį puslapį pirmą
www.danskebank.lt - „Danske Invest Fund Management Ltd“ administruojamų investicinių fondų sujungimas 2017 m. balandžio 21 d.
Apie banką Naujienos „Danske Invest Fund Management Ltd“ administruojamų investicinių fondų sujungimas 2017 m. balandžio 21 d.
„Danske Invest Fund Management Ltd“ administruojamų investicinių fondų sujungimas 2017 m. balandžio 21 d.
2017 kovo 16 d.
„Danske Invest Fund Management Ltd“ nusprendė sujungti savo administruojamus fondus. Bendrovė mažina mažesnio klientų susidomėjimo sulaukusių fondų skaičių, kad padidintų vidutinį valdomų fondų dydį. Pagrindinis tikslas – pagerinti ir administravimą, ir portfelių valdymą. 2017 m. vasario 17 d. Finansų priežiūros tarnyba leido įgyvendinti „Danske Invest Fund Management Ltd“ parengtus fondų sujungimo planus dėl iš viso septynių sujungimų.

2017 m. balandžio 21 d. bus sujungti šie fondai:
 
Prijungiamas fondas Įsigyjantis fondas
(prie kurio bus prijungtas fondas)
„Danske Invest Arvo Russia Value“ fondas
„Danske Invest Russia Samll Cap“ fondas
„Danske Invest Russia“ fondas
„Danske Invest Nordic Opportunities“ fondas
„Danske Invest Real Estate“ fondas
„Danske Invest European Equity“ fondas
„Danske Invest Golden Piggy Bank“ fondas „Danske Invest Compass 75“ fondas
„Danske Invest Nordic Small Cap“ fondas „Danske Invest European Small Cap“ fondas
„Danske Invest Finland High Dividend“ fondas „Danske Invest Arvo Finland Value“ fondas*

* 2017 m. balandžio 21 d. „Danske Invest Arvo Finland Value“ fondas  keičia taisykles ir  pavadinimą į „Danske Invest Finland Dividend Plus“. Plačiau apie šio fondo pasikeitimus, kviečiame susipažinti 5 paragrafe.

Fondo investicinių vienetų savininkai neturės atlikti jokių veiksmų, susijusių su sujungimu. Dėl sujungimo ir pakeitimų Lietuvoje gyvenantys savininkai, turintys investicinių vienetų prijungiamuose ar įsigyjančiuose fonduose, nepatirs jokių išlaidų ir mokestinių padarinių. Tai neturės įtakos savininkų turimų investicinių vienetų piniginei vertei.

Prijungiamų fondų investicinių vienetų savininkai nuo 2017 m. kovo 16 d. iki 2017 m. balandžio 20 d. 11.30 val., nemokėdami keitimo mokesčio, gali keisti visus (arba dalį) prijungiamo fondo investicinius vienetus į kito „Danske Invest Fund Management Ltd.“ administruojamo fondo investicinius vienetus. Šiuo laikotarpiu taip pat galima išpirkti prijungiamo fondo investicinius vienetus be išpirkimo mokesčio. 2017 m. balandžio 20 d., ketvirtadienį, po 11.30 val. nebus įmanoma pateikti jokių pavedimų, susijusių su prijungiamais fondais. Pavedimai, susiję su įsigyjančiais fondais, galės būti teikiami įprastai.

Įsigyjančių fondų rizika ir ypatybės aprašytos šių fondų taisyklėse ir pagrindinės informacijos investuotojams dokumentuose. Susipažinti su naujomis fondo taisyklėmis, pagrindinės informacijos investuotojams dokumentais ir kainynu galima visuose „Danske bank“ skyriuose, Banko interneto svetainėje bei „Danske Invest Fund Management Ltd“ interneto svetainėje www.danskeinvest.fi nuo 2017 m. kovo 20 d.

Daugiau informacijos
Informacija investuotojui (PDF).
Turite klausimų?
Skambinkite 1636